Spordiklubid

Väikese jõupingutusega suudate oma spordiklubi teiste sarnaste asutuste ja suurte fitness kettide seas esile tõsta. Mitte ainult hea hind, parimad sportimisvõimalused või moodsaim varustus, vaid heaolutunne on see, mille alusel kliendid soovitavad teie asutust ka teistele võimalikele klientidele.

Lõhna lisamine sellistele teguritele nagu valgustus, värvid, muusika, ruumitemperatuur jne tõstab ümbritseva keskkonna meeldivust tohutult. Olemasolevad liikmed ja proovitreeningu osalejad tunnetavad juba sisse astudes ära seal valitseva energia ja vitaalsuse.

Suurtes treeningseadmetega ruumides tagab värskendav ja motiveeriv lõhn õige treeningumeeleolu, samal ajal higilõhna neutraliseerides.

Sama kehtib ka alaliselt higilõhnaliste riietusruumide kohta. Sinna soovitame paigutada meie mobiilse ja patareidel töötava lõhnatoote – Aerosol Dispenser. Lõhnaseadmes on spetsiaalselt kombineeritud ebameeldiva lõhna eemaldaja, mis neutraliseerib higi- või muud ebameeldivad lõhnad hetkega. Selliste lihtsate vahenditega tagate meeldiva aroomi pesu- ja riietusruumis ning stuudio teistes osades.

Spaad

Tulles spaasse inimene tahab ennast välja lülitada igapäevastest muredest ja probleemidest. Ta tahab lõõgastuda ja nautida pakutavaid teenuseid. On väga oluline, et atmosfäär valgus, muusika, interjöör tekitaks vastava meeleolu. Meeldiv aroom mitte ainult ei seo kõik need komponendid ühte, vaid ka loob meeldiva ja lõõgastava atmosfääri. Tihti protseduuri kabinettides võib jääda ebameeldiv lõhn nt niiskuse-, kloori- või mõne ravimtaimelõhn. Paljud meie eeterlikud õlid sisaldavad neutraliseerijaid. Need lukustavad halvalõhna osakesi ja samas lisavad meeldiva aroomi. Täisautomaatsed õhuvärskendajad ja aroomidosaatorid loovad täpselt õige tunde ja efekti! Tulemuseks inimene saab nautida lõõgastavat ja meelepärast atmosfääri ja ta tahab seda elamust kogeda veel ja veel