Apteegid

Nimetatud alal on konkurents väga tihe, sest apteegiketid ja internetiapteegid on turul võimsalt esindatud. Sellepärast muutuvad olemasolevad kliendid teile aina tähtsamaks. Kliendi lojaalsuse tagamiseks võite ju välja jagada tasuta näidiseid ja taskurätte, kuid kas sellest piisab?

Tervitage oma kliente hoolikalt valitud parfüümiga sissekäigualas. Kasutage lõhnu, mis annavad meeldiva ja tervisliku tunde (nt eukalüpt või lavendel).

Meie eksklusiivne lõhn ei uuenda vanamoelist keskkonda poes, vaid suunab tähelepanu sellistele väljapandud toodetele nagu vitamiinid, kosmeetikatooted ja erinevad tarvikud, ning samal ajal suureneb teie käive!

Meditsiiniasutused

Arsti juures käimine tähendab alati oma visiidikorra ootamist!

Inimeste kogunemiskohtades on meeldiv õhkkond eriti tähtis, sest see mõjutab otseselt patsientide vaimset heaolu.

Meeldiv lõhn sissepääsu ja ootesaali juures vabastab patsiendid stressist ja nad astuvad arstikabinetti palju pingevabamalt. Harmooniline aroom rahustab ka ärevil patsiente.

Ooteruumidesse paigaldatud lõhnaseadmed puhastavad ja värskendavad õhku pidevalt ja neutraliseerivad tüüpilise medikamentide- ja rohulõhna, eemaldavad mööbli ja põranda tavapärase lõhna, aga ka patsientide higilõhna ja palju muud.

Meditsiiniasutuste ooteruumide jaoks oleme välja töötanud erilise lõhna – ‘Patience’ (Kannatlikkus). Nimetatud lõhn ei vähenda mitte üksnes patsientide hirmu, vaid aitab tõsta usaldust ja vastupidavust.

Hambaravi

Regulaarsed visiidid hambaarsti juurde on väga vajalikud, aga tekitavad hirmu paljudes inimestes. Viimastel aastatel on toimunud positiivsed muutused ja parandused hambaravis ja -tehnoloogias. Siiski kardavad paljud patsiendid hambaarsti kabinetti siseneda ja mõnel esineb isegi sellega seotud foobia.
Sellises olukorras on esimene mulje otsustav.  Teatud lõhnade kasutamine aitab patsientidel kiiresti leevendada  hirme, kui nad ooteruumi uksest sisse astuvad.
Hoolikalt valitud lõhn mõjutab meeleolu, aitab rahuneda ja lõdvestuda ning parandada patsientide vaimset ja füüsilist heaolu.

Meditsiiniasutuste ooteruumide tarbeks oleme välja töötanud erilise lõhnaaine – ‘Patience’. Nimetatud lõhn mitte ainult ei vähenda patsientide hirme, vaid aitab tõsta usaldust ja vastupanuvõimet. Tänu sellele on patsiendid rahulikumad ja positiivsemad.

Hooldekodu

Tihti on hooldekodudes ebameeldiv lõhn, mis on tingitud vähe tuulutatud ruumidest, ravimitest, vanadest asjadest ja paljust muust.  Eesmärk on luua hooldekodudes klientidele kodutunnet. Õieti valitud lõhn tagab meeldiva meeleolu, energiat, positiivsuse, tervise tunnet ja rahulolu.